Jak dopasowac koloru oczu do barwy wlosow?

Jak dopasowac koloru oczu do barwy wlosow?

kwi 24
Jak dopasowac koloru oczu do barwy wlosow?

Kilka rad dla osób, które chcą zmienić swój kolor oczy na inny dzięki soczewką a zastanawiają się jak to będzie wyglądać z kolorem włosów.

 

Zwracamy uwagę na poniższe warianty:


naturalny kolor włosów,

nat kol wlos Jak dopasowac koloru oczu do barwy wlosow?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soczewki Horien

kolor oczu,

1089379 misska Jak dopasowac koloru oczu do barwy wlosow?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soczewki Focus

 

odcień karnacji.

skin Jak dopasowac koloru oczu do barwy wlosow?

 

 

 

 

 

 

Soczewki Soflens

Warunkiem dobrego doboru koloru jest kolor naszych oczu. Kierując się tą zasadą należy pamiętać, iż im jaśniejsze oczy tym jaśniejszy powinien być kolor naszych włosów. Zielonookie Panie mogą poszaleć z rudymi barwami, czekoladowym brązem oraz dobrze będzie się prezentowała w ciepłych, złotych odcieniach włosów. Oczy niebieskie wyglądają dobrze w każdym odcieniu brązu i blondu. Brązowookie Panie atrakcyjnie wyglądają w złocistych odcieniach blondów i różnego rodzaju odcieniach koloru rudego oraz zadziwiająco doskonale prezentują się w odcieniach chłodnej palety barw. Pamiętajmy, że przy doborze koloru włosów do naszych oczu istotną rolę odgrywa kolor brwi. Te powinny być zawsze dopasowane do koloru włosów.
Dobrze dobrany kolor włosów powinien harmonizować również z odcieniem karnacji. Kobiety mające ciepły odcień skóry maja największy wybór jeśli chodzi o barwy kolorów. Dobrze prezentują się zarówno w jasnych blondach, oraz w odcieniach jasnego, złotego, mahoniowego lub miedzianego kasztanu oraz wszelkich ciepłych odcieniach rudego. Jedynie trzeba zwrócić uwagę, aby zachować lekki kontrast pomiędzy kolorem karnacji, a wybranym kolorem włosów. W przeciwnym razie odcienie te mogą zlać się ze sobą.
Panie o bardzo jasnej karnacji najlepiej prezentują się we wszystkich odcieniach blond. W przypadku gdy występuje tendencja do rumieńców bezpieczniej będzie wybrać cieplejszy odcień, który rozświetli twarz.
Natomiast panie o urodzie śródziemnomorskiej powinny unikać bardzo jasnych odcieni blond, a w szczególności platyny.

You might also likeclose